אשר קריגל

עם סיום טיפולכם בתביעתי נגד חברת הביטוח ״הראל״, אני רוצה בזאת להודות לכם על הטיפול המסור, האלגנטי והמהיר בתיק. תודות מיוחדות לעו״ד אלון סבג אשר ליווה אותי והשיג לדעתי תוצאות נאות מאוד. אני מאחל לכם הצלחה בהמשך.

    ארז חיים

 תודה על הכול! היום אהוד דיבר איתי ושאל אם נכנס הכסף, אז רק לפני כחצי שעה בדקתי ואכן נכנס הכסף.

מיל זה הוא לא כמו קודמו, מיל זה בא להודות לכם על הטיפול המהיר ועל תוצאותיו. מה שאספר לכם הוא רק קצה הקרחון. לעבור כשנתיים ללא שום קצה אור וללא שום כסף, גרם לי לייאוש שלא אפרט גם בתביעה זו חשבתי שזה יקח המון זמן. תודה גדולה לכם על כל הפעילות וברצוני להדגיש את כח הסיבולת של אלון שלא מוצאים בשום מקום. אקווה שנשאר לו קצת לבית, מקווה שזו תחילת דרכה של סופה של דרך ארוכה.

אני היום קם כל בוקר משעה 3.30 לסליחות ולאחר התפילה נוסע ללמוד בכולל. ללא תמורה כספית. לומד עד השעה אחת וחוזר הביתה לנוח זו אולי הסיבה שלא שמעתם במיוחד אלון בתקופה האחרונה וזו הסיבה שלא ידעתי שהועבר לי כסף כל כך מהר.

תודה בברכה שנה טובה ותכתבו לחיים טובים.

    ניר סגל

דעו לכם שהצלחתם וקיבלתם אותי כשגריר שלכם. היי ליאור רציתי להגיד תודה אישית נוספת לך ולשלומי אשר ליוויתם אותי בנאמנות רבה. הרגשתי איתכם חופשי, כחבר נהנתי לעבוד עמכם ובסופו של דבר יצאתי מאוד מאוד מרוצה. הרגשתי שאתם נאמנים, הדואגים לאינטרסים שלי, עם הרבה אכפתיות מצדכם. ההכוונה מצדכם הייתה עניינית, מקצועית ורצינית לאורך כל הדרך ועל זה מגיע לכם שאפו ענק. כבר בהתחלה רק שהגענו אליך למשרד אורית ואני התרשמנו ממך לטובה ולאחר שיצאנו מהמשרד מהפגישה ישר אורית אמרה לי שאתה מאוד מוצא חן בעיניה ואתה נראה לה רציני ואכפתי ואכן היא צדקה!


אני חייב לציין שלפני שנפגשתי איתך, הכרתי עד אז רק עורכי דין שמעניין אותם הכסף (לפחות כך התרשמתי מהם) ולכן הייתי בהתחלה מאוד סקפטי גם לגביך, ועל זה אני מתנצל. כי הוכחת לי שאתה אחר. זאת הסיבה גם שהחלטתי לא להתווכח עימכם בנושא המע"מ כי לפי החוזה שעשינו, סוכם רק על 20% מהעסקה ללא תוספת מע"מ, אבל כשלקוח מרוצה... דעו שהצלחתם וקיבלתם אותי כשגריר שלכם וכמו שאמרתי לך בטלפון אני אתן את המספר טלפון שלך לחברים הטובים שלי.

    משפחת מסרי

הנדון: מכתב הערכה והוקרה, לעו"ד ליאור וימן.

ברגע שפגשנו בך ידענו כי האדם והאיש הנכונים ובעיקר בזמן הנכון יטפל בנו בצורה מסורה כל כך וברגעים קשים בהם איבדנו את היקר לנו, ואתה ברוב טובך ומסירותך המקצועית סייעת בידנו ועזרת לנו לא רק בהיבט הכלכלי את היית עזר רב לסבתא לאשת המנוח ולשאר בני המשפחה. אין דבר שינחם אותנו על האובדן הקשה אך אתה נרתמת למשימה באופן מקצועי ואנושי ועל כך אנו רוצים להודות לך מכל הלה, תודה רבה!

משפחת מסר